ARTYKUŁY O MNIE - MAREK UZDROWICIEL-JASNOWIDZ

Przejdź do treści

ARTYKUŁY O MNIE

CO ROBIĘ
NAJNOWSZE artykuły o mnie grudzień 2018r
Maćkowski Marek - operacje fantomowe i hipnoterapia
 
 
Marek Maćkowski, uzdrowiciel z Łomnej spod Nowego Wiśnicza, pracuje nad chorymi energią, stosuje też chirurgię fantomową oraz hipnoterapię. Wybrałem się do tego terapeuty z radiestetą Stanisławem Kiełkowskim, który obiecał zmierzyć kolor jego aury i uwrażliwienie. Z Krakowa jechaliśmy zdezelowanym busem, dziwiąc się, kto dopuszcza do ruchu taki jeżdżący złom. W Nowym Wiśniczu czekała na nas żona pana Maćkowskiego, dzięki czemu cztery kilometry do Łomnej przebyliśmy w komfortowych warunkach.MAREK MAĆKOWSKI
 
 
 
Zapewne wielu naszych Czytelników zna Nowy Wiśnicz dzięki wspaniałemu zamkowi, który jest najważniejszym zabytkiem tego regionu. Pani Maćkowska wyjaśniała nam, że ten imponujący obiekt powstał w XIV stuleciu jako obronna rezydencja rodziny Kmitów. Pod koniec XVI wieku warownia znalazła się we władaniu Lubomirskich i wtedy stała się jedną z najlepiej ufortyfikowanych twierdz w Polsce. Dziś odrestaurowana przez Alfreda Majewskiego jest dużą atrakcją dla turystów.
 
 
KOLOR AURY FIOLETOWY
 
 
Stanisław Kiełkowski ustalił, że aura naszego gospodarza ma kolor fioletowy i czasem zmienia się na białą. To kolory właściwe dla uzdrowicieli, gdyż fiolet oznacza bardzo wysoką potencję energetyczną. Wahadło badając uwrażliwienie Marka Maćkowskiego przekroczyło 90 proc. w skali do stu proc. Zdaniem Kiełkowskiego to bardzo duży stopień uwrażliwienia.
 
 
OPERACJE FANTOMOWE
 
 
Marek Maćkowski przy uzdrawianiu wykonuje operacje fantomowe. Fantom — wyjaśnia — to inaczej myśl, a także zjawa, przywidzenie, zaś w uzdrawianiu to bardzo skuteczna metoda. Nastąpiła tu długa opowieść, którą po krótce streszczę.
 
Operacje fantomowe należą do takich metod leczenia niekonwencjonalnego, w których zabiegi w ciele pacjenta przeprowadza się bez użycia chirurgicznego skalpela. Niewielu naturoterapeutów w Polsce potrafi przeprowadzać takie zabiegi. Są one bardzo trudne, wymagają ogromnej wiedzy i doświadczenia. Niemniej skutki operacji fantomowych są wręcz niewiarygodne. Po zastosowaniu tej bezkrwawej metody operowania często udaje się zlikwidować nawet bardzo ciężkie przypadki chorób.
 
 
OPERACJA BEZ OPERACJI
 
 
Terapeuta stosujący w swojej praktyce operacje fantomowe ma dużo większe możliwości pomocy pacjentom. Może interweniować także wtedy, gdy konieczne jest przeprowadzenie zabiegu chirurgicznego. Jest to jakby operacja bez operacji. Tak naprawdę uzdrowiciel nie ingeruje fizycznie w organizm chorego. Jednak po zabiegu skutki są takie, jakby faktycznie przeszedł on operację. Również w czasie samego ,,zabiegu’’, który nie jest przeprowadzany pod narkozą, chory ma wrażenie, jakby ktoś rzeczywiście ingerował w jego ciało. Nie jest to jednak ból. Raczej ciepło, gładzenie, czasem przebiegają prądy. Efekty operacji fantomowych są zdumiewające. Lekarze, którzy wykonują badania kontrolne, nie znajdują przyczyn tak radykalnej poprawy zdrowia pacjenta.
 
 
ENERGIA WPŁYWA NA UMYSŁ
 
 
Tajemnica operacji fantomowych zawarta jest w energetycznym widmie człowieka. Energia, którą posiada człowiek, otacza go niczym cień. Jest ona połączona z ciałem fizycznym. Jeżeli uda się coś zmienić w ciele energetycznym, to tym samym następuje zmiana w organizmie. Uzdrowiciel przeprowadzający zabieg operacji fantomowej skupia się na energii, na tym ,,cieniu’’ człowieka. To tam faktycznie przeprowadza zabieg. Na przykład w ciele energetycznym wypełnia część kości zniszczonych przez chorobę. Potem już tylko to ciało energetyczne, które jest zdrowe, oddziałuje na umysł. Przekazuje mu informację, że nie ma już chorych kości. I całe ciało podporządkowuje się nowemu stanowi rzeczy.
 
Osoby przeprowadzające zabiegi operacji fantomowych wykorzystują siłę umysłu do przesyłania określonej energii, dzięki której możliwe jest wykonywanie zabiegów na ciele. W myśli tworzy się z energii jakby ,,skalpel’’, którym usuwa się narośla, guzy czy inne schorzenia. W ten sam sposób można też likwidować zaburzenia, które są przyczyną choroby. Za pomocą sił umysłu można dokonywać dowolnych zmian w ciele fizycznym, nawet tych najtrudniejszych, na przykład w układzie kostnym.
 
 
MOGŁEM SWOBODNIE SIĘ SCHYLIĆ
 
 
Oto wrażenia z takiego seansu pana Henryka G. Od wielu lat uskarżał się on na silne bóle w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Nie mógł dźwigać ciężkich przedmiotów, także zwykłe schylanie stanowiło dla niego problem. Mimo licznych zabiegów leczniczych i masaży nie było widać poprawy. Gdy usłyszał o zabiegach operacyjnych przeprowadzanych bez użycia noża, postanowił spróbować. — Pan Marek, do którego się zgłosiłem — tłumaczy p. Henryk — najpierw przystąpił do oczyszczenia mojego biopola. Po tych wstępnych czynnościach przystąpił do zabiegu. Położyłem się na łóżku. Cały czas byłem przytomny, miałem jednak zamknięte oczy. Nagle poczułem ciepły nawiew powietrza, jakby ktoś delikatnie suszył mnie suszarką w okolicy kręgosłupa. Choć tego nie widziałem, czułem, że terapeuta wkłada mi coś w bolące dotychczas miejsce. Sam zabieg trwał dość długo, był jednak przyjemny. Leżałem sobie mile odprężony. Gdy ,,operacja’’ dobiegła końca, od razu poczułem ulgę. Mogłem swobodnie schylić się, żeby zasznurować buty, a w kręgosłupie ani razu mnie nie zakłuło! Teraz cieszę się dobrym zdrowiem, a kręgosłup sprawuje się lepiej, niż dziesięć lat temu.
 
Chirurgia fantomowa jest pomocna zwłaszcza w chorobach kobiecych (guzy, narośla, mięśniaki), tarczycy, prostaty, nerek, trzustki, w miażdżycy, chorobach nowotworowych, układu kostnego, oddechowego, pokarmowego, trawiennego, moczowego, nerwowego, krwionośnego. Sprzyja także regeneracji tkanek i narządów wewnętrznych: wątroby, nerek, płuc, żołądka i innych.
 
 
DO CZEGO PRZYDAJE SIĘ HIPNOZA?
 
 
Hipnoterapia, którą również stosuje Marek Maćkowski, pozwala terapeucie dotrzeć do podświadomości swojego klienta. W naszej głowie kryje się wiele myśli i doświadczeń, z których nie zdajemy sobie sprawy. One jednak wpływają na nasze postępowanie. Hipnoza otwiera szansę dotarcia do tego dziedzictwa duszy, umożliwia tym samym zrozumienie przyczyn choroby czy niepowodzeń. Osoba zahipnotyzowana widzi siebie z dystansu, z pewnej odległości. Dlatego stan ten umożliwia pozbycie się niewytłumaczalnych lęków. Często źródłem chorób i innych zaburzeń w organizmie są czynniki natury neuropsychicznej. Należą do nich: długotrwałe napięcia emocjonalne, nie rozwiązane konflikty osobiste, złe relacje z najbliższymi. Swój wpływ mogą mieć też negatywne doświadczenia z dzieciństwa czy nawet z okresu wcześniejszego, prenatalnego.
 
 
POMAGA POKONAĆ NAŁÓG
 
 
Oprócz wcześniej wymienionych zalet, hipnoza stwarza też okazję dla terapeuty, aby zmienić złe nawyki, przyzwyczajenia czy zachowania swojego podopiecznego. Jest to możliwe, gdyż wówczas dana osoba znajduje się w stanie wzmożonej podatności na sugestie. Przekazane informacje kodują się w jej podświadomości jako wewnętrzne zakazy lub nakazy. Przykładowo, jeżeli ktoś zmaga się z otyłością, koduje się informację o niechęci do jedzenia w nadmiarze. Na tej samej zasadzie można pomóc uporać się z nałogami, na przykład kodując wstręt do alkoholu czy papierosów.
 
Hipnoza stanowi wspaniałą terapię dla duszy, serca i ciała. Można ją stosować zarówno w psychoterapii, jak i przy pokonywaniu problemów życiowych, rodzinnych czy zawodowych. Dobre efekty przynosi też stosowanie tej metody w leczeniu bólów migrenowych, zaburzeń układu pokarmowego i oddechowego, nieprawidłowego ciśnienia czy chorób skóry. Okazuje się też pomocna przy zaburzeniach kobiecych, zwłaszcza okresu przekwitania.
 
 
ZDROWA WODA
 
 
Marek Maćkowski częstuje swych klientów wodą ze swego ujęcia. Radiesteci zbadali, że ma ona duże wartości zdrowotne. Przy uzdrawieniu terapeuta korzysta z amuletu napełnionego tą wodą. — Bardzo mnie on wzmacnia a także moich klientów — przyznaje pan Marek.
 
 
Kontakt z Markiem Maćkowskim: tel. (12) 312 19 72, tel. kom. 602 346 471.
 
                                
Duchowa Szkoła Nauki Channelingu - witamy!
                     
Artykuły
            
          Na tej stronie umieszczam  artykuły, jakie ukazały się w prasie lub jakie mam w przygotowaniu.  Ponieważ wchodzę w kontakt z Państwem a tematy, które poruszam tutaj są  dosyć szerokie, wobec czego zostawiam Państwu możliwość oceny takiego  artykułu, jak i wniosków. W tej chwili są zamieszczone dwa artykuły,  które ukazały się w Chicago, w Stanach Zjednoczonych.
              
Tutaju znajdziesz kilka artykułów z USA , oraz z krajowej prasy o mnie.
      ONI CUDÓW NIE OBIECUJĄ
          

Wróć do spisu treści